Minimalna porażka trampkarzy

Trampkarze starsi w ubiegłą niedzielę udali się do Zalasewa na mecz 11. kolejki rozgrywek Ligi Wojewódzkiej. Spotkanie z Liderem Swarzędz zakończyło się porażką 1:2.

Piłkarze JKS-u z rocznika 2003 w ostatnich trzech swoich potyczkach ligowych nie zaznali goryczy porażki. Dobra seria naszych trampkarzy starszych skończyła się w Zalasewie, gdzie swoje mecze w roli gospodarza w obecnym sezonie rozgrywa zespół Lidera Swarzędz – wicelider rozgrywek.

Jarociniacy w pierwszej części gry popełnili jeden błąd, który kosztował ich utratę bramki. Po przerwie podopieczni trenera Skokowskiego zagrali lepiej w ofensywie. Efektem było trafienie Norberta Tokarza. Gospodarze trzy minuty później zdobyli jednak gola na wagę zwycięstwa.

Na dwie kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej zawodnicy jarocińskiej Akademii zajmują 6. miejsce w tabeli, ale ich strata punktowa do podium wynosi zaledwie dwa „oczka”. Przedostatnie spotkanie w tym roku trampkarze starsi rozegrają 15 października przeciwko Canarinhos Skórzewo.

Lider Swarzędz – Jarota Jarocin 2:1 (1:0)

Jarota Jarocin: Damian Walkowiak – Szymon Bogaczyk, Miłosz Bolek, Dawid Bartkowiak, Kacper Boruta, Krzysztof Wieliński, Mikołaj Szcześniak, Bartosz Kantek, Bartosz Borysiak, Dawid Kropski, Norbert Tokarz.

Na zmiany wchodzili: Dominik Krawczyk, Adam Borowiński, Oskar Kraczkowski, Wiktor Kubiak, Tobiasz Stefaniak, Jakub Wasik.