Młodzicy górą w Kobylinie

Podopieczni trenera Michała Grobelnego pokonali na wyjeździe Piast Kobylin 7:5.

W meczu rozgrywanym w Kobylinie nasi zawodnicy byli zdecydowanym faworytem, co udowodnili już od początku spotkania. Na zmianę stron JKS schodził z trzybramkową zaliczką (4:1). W drugiej połowie gospodarze zagrali już znacznie lepiej, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną naszych piłkarzy, dla których było to siódme zwycięstwo w obecnym sezonie. Na listę strzelców w niedzielnym pojedynku wpisali się Jarosław Wróbel (3), Stanisław Rutkowski, Sergiusz Filipczak, Filip Robakowski oraz Bartosz Matuszewski.

– Na pewno cieszy kolejna wygrana, bo jest to już trzeci zwycięski mecz z rzędu. Z drugiej strony martwi mnie sposób, w jaki straciliśmy bramki w drugiej połowie przy korzystnym wyniku. Musimy popracować nad grą w obronie, ponieważ w ostatnich trzech potyczkach straciliśmy zbyt dużą ilość goli, ocenił występ swoich podopiecznych, trener Michał Grobelny.

Zawodnicy z rocznika 2005 umocnili się na drugim miejscu w II lidze Okręgowej na szczeblu Kaliskiego OPZN, a do lidera – Czarnych Dobrzyca tracą zaledwie trzy punkty. Kolejne spotkanie młodych piłkarzy JKS-u odbędzie się 30 kwietnia, a ich przeciwnikiem będzie właśnie zespół z Dobrzycy.

Piast Kobylin – Jarota Jarocin 5:7 (1:4)

Jarota: Wiktor Kwieciński – Sergiusz Filipczak, Norbert Merdziński, Filip Robakowski, Jakub Szymanek, Szymon Roszyk, Mikołaj Woś, Bartosz Matuszewski, Stanisław Rutkowski.

Na zmiany wchodzili: Adam Matuszewski, Jarosław Wróbel, Szymon Marcinek, Kacper Kaczmarek, Wiktor Misiak.

TERMINARZ – MŁODZIK D2 „II LIGA OKRĘGOWA”