Młodzicy starsi – podsumowanie rundy jesiennej

Drużyna prowadzona przez trenera Sławomira Udzika ma za sobą bardzo udaną rundę jesienną. Piłkarze z Jarocina urodzeni w 2006 roku na półmetku rozgrywek zajmują drugie miejsce.

Młodzicy starsi w obecnej kampanii występują w I Lidze Okręgowej prowadzonej przez Kaliski OZPN. Gracze JKS-u w siedmiu ligowych potyczkach zgromadzili na swoim koncie szesnaście punktów. Jarociniacy zanotowali zaledwie jedną porażkę z obecnym liderem. Najskuteczniejszym strzelcem zespołu jest Kacper Nowak, który zdobył osiem bramek. Na wyróżnienie oprócz tego zawodnika zasługują również Nikodem Roguszczak, Filip Cudak oraz Jakub Bolek.

Cel na rundę jesienną został osiągnięty. Mamy realne szanse na wywalczenie mistrzostwa okręgu. Na pewno nie zasłużyliśmy na porażkę z Kaliszem i z pewnością w okresie zimowym solidnie przygotujemy się do wiosennej rywalizacji. Bardzo dobrze wygląda współpraca pomiędzy naszymi formacjami. Dodatkowo nie mamy w drużynie słabego ogniwa, podsumował występ swoich podopiecznych, trener Sławomir Udzik.

Jarota Jarocin: Jakub Bolek, Filip Cudak, Igor Deichsler, Piotr Dorsz, Dawid Dostatni, Paweł Duda, Mateusz Hałas, Marcel Jacek, Michał Jackowski, Jakub Janos, Konrad Kaczmarek, Szymon Kolasiński, Mateusz Kończak, Wojciech Kuderczak, Mikołaj Marciniak, Mateusz Nicke, Kacper Nowak, Tomasz Pilarczyk, Nikodem Roguszczak, Kamil Rutowski, Kamil Rutowski, Piotr Sendziak, Paweł Skórski, Damian Surdukowski, Michał Szajda, Jakub Szymanek, Łukasz Tomczak, Jakub Uniejewski.

Komplet wyników w rundzie jesiennej:

GOS Koźmin Wlkp. – Jarota Jarocin 1:3
Jarota Jarocin – Astra Krotoszyn 6:1
Jarota Jarocin – Włókniarz Kalisz 3:1
Calisia Kalisz – Jarota Jarocin 2:3
KKS Kalisz sp. z o.o. – Jarota Jarocin 3:0
Jarota Jarocin – Stal Pleszew 9:0
Raszkowianka Raszków – Jarota Jarocin 2:2

Tabela końcowa po rundzie jesiennej:

Górnik Konin
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
2:4
KP Starogard