Okazała wygrana młodzików młodszych

Bardzo przekonujące zwycięstwo w ostatni weekend odnieśli podopieczni Mirosława Czajki. Rywalizujący w I Lidze Okręgowej piłkarze z Jarocina w roli gospodarza ograli Stal Pleszew 8:3.

Derbowe starcie od pierwszej minuty ułożyło się po myśli dla gospodarzy. To oni na przerwę schodzili z trzybramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie nasi zawodnicy urodzeni w 2006 roku dołożyli jeszcze pięć bramek. Goście zdołali odpowiedzieć trzy razy, ale to było za mało by osiągnąć korzystny rezultat. Dla JKS-u dwa gole zdobyli Piotr Dorsz i Jakub Szymanek. Raz na listę strzelców wpisali się Paweł Skórski, Igor Deichsler, Wojciech Kuderczak oraz Jakub Bolek.

Dziś byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem. Uważam, że wynik mógł być wyższy. Świetne zawody rozegrali Piotr Dorsz i Jakub Bolek. Nie mogę również pominąć Pawła Skórskiego, który tylko raz pokonał bramkarza rywali, ale sześć razy asystował przy bramkach swoich kolegów, ocenił Mirosław Czajka, trener młodzików młodszych.

Młodzicy młodsi w obecnej kampanii mają do rozegrania jeszcze jedno spotkanie ligowe w sezonie 2017/18. 26 maja zawodnicy z jarocińskiej Akademii zmierzą się na wyjeździe z LKS-em Gołuchów.

Jarota Jarocin – Stal Pleszew 8:3 (3:0)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Jakub Szymanek, Jakub Bolek, Igor Deichsler, Wojciech Kuderczak, Jakub Bastrzyk, Paweł Skórski, Piotr Dorsz, Damian Surdukowski, Brajan Nowak, Tobiasz Głuch, Julian Wiśniewski.