Orlicy młodsi zwycięzcy na inaugurację

Pewne zwycięstwo w pierwszej kolejce zanotowała drużyna prowadzona przez trenera Pawła Janasa. Jarociniacy pokonali w roli gospodarza Błękitnych-Spartę Kotlin 6:3.

Zespół JKS-u z rocznika 2010 i 2011 od początku meczu nadawał ton wydarzeniom na boisku sztucznym w Jarocinie. Gospodarze na przerwę schodzili przy skromnym prowadzeniu, ale po zmianie stron udało im się potwierdzić swoją dominację. W poniedziałkowym starciu hat-trickiem popisał się Franciszek Kiełb. Oprócz niego dwa gole strzelił Marcel Bartkowiak, a raz na listę strzelców wpisał się Kacper Nawrocki. Tym samym jedna z najmłodszych drużyn Akademii Piłkarskiej „Jarota” mogła cieszyć się z pierwszego kompletu punktów w sezonie rozgrywkowym 2019/20.

Następne spotkanie w II Lidze Okręgowej nasi orlicy młodsi rozegrają już w środę, 11 września. Wtedy to na orliku przy ZS nr 5 w Jarocinie zmierzą się z miejscową APR.


II Liga Okręgowa E2 Orlik (1. kolejka – 9.09.2019 rok):
Jarota Jarocin – Błękitni-Sparta Kotlin 6:3 (3:2)

Jarota Jarocin: Olaf Kubot, Kacper Ogrodowczyk, Bartosz Kasprzak, Mikołaj Krzyżaniak, Marcel Bartkowiak, Franciszek Kiełb, Kacper Nawrocki.

Na zmianę wchodzili: Piotr Kaczmarek, Weronika Sobczak, Antoni Duszyński.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew