Patryk Rzepka zadebiutował w trzeciej lidze

Patryk Rzepka ma za sobą debiut w rozgrywkach trzeciej ligi. 18-letni zawodnik w ostatnią sobotę rozegrał całe spotkanie w barwach JKS-u. W starciu z Bałtykiem Gdynia zagrał jako napastnik.

Piłkarz urodzony w 2000 roku jest jednym z najbardziej utalentowanych graczy z Akademii Piłkarskiej „Jarota” Jarocin. Rzepka jest środkowym pomocnikiem, a swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w drużynie GKS-u Jaraczewo. Właśnie stąd trafił do naszego klubu i pokonał cztery kategorie wiekowe. Obecnie zawodnik trenuje z ekipą juniora starszego, ale od dłuższego czasu uczestniczy w zajęciach treningowych pierwszego zespołu prowadzonych przez trenera Marcina Woźniaka.

Jego wielkim atutem jest dobra technika. Mam nadzieję, że dalej będzie pracował na treningach tak samo ambitnie jak dotychczas. W niedalekiej przyszłości możemy mieć z niego pociechę – ocenia zawodnika, trener Marcin Woźniak.

Przypomnijmy, że w Gdyni zadebiutował także Jakub Klauza. Drugie swoje spotkanie na tym poziomie rozgrywkowym zaliczył również Krystian Wawrzyniak, którego mieliśmy okazję zobaczyć po raz pierwszy w starciu z Sokołem Kleczew.  

Starogard Gd.
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Górnik Konin