Pewne zwycięstwo młodzików starszych

Kolejny dobry występ w I Lidze Okręgowej mają za sobą podopieczni trenera Sławomira Udzika. Piłkarze JKS-u urodzeni w 2006 roku pokonali na wyjeździe Włókniarza Kalisz 5:0.

Jarociniacy dominowali nad swoim rywalem w każdym aspekcie gry. Decydująca okazała się pierwsza połowa. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Jakub Bolek, a po jednym trafieniu dołożyli Kacper Nowak i Mateusz Nicke. Nasi zawodnicy nie tylko nie wypuścili prowadzenia, ale także po przerwie je podwyższyli. Piłkę do siatki skierował Tomasz Pilarczyk. Jego koledzy mieli jeszcze kilka dogodnych okazji do zdobycia kolejnych bramek. Jednak wynik spotkania nie uległ zmianie.

Po sobotnim meczu w najstarszym mieście w Polsce ekipa prowadzona przez trenera Udzika zajmuje drugie miejsce w swojej stawce. Liderem rozgrywek pozostał zespół KKS-u Kalisz sp. z o.o. Młodzicy młodsi kolejny pojedynek o stawkę rozegrają z Calisią już 10 maja na boisku sztucznym w Jarocinie.