Porażka juniorów na zakończenie

Bardzo wysoką porażką zakończyło się spotkanie w Lidze Wojewódzkiej dla naszych juniorów starszych w ramach zaległej 2. kolejki z Przemysławem Poznań.

Podopieczni trenera Pawła Janasa przegrali z trzecią drużyną rozgrywek aż 1:8. Mecz w Jarocinie nie zapowiadał klęski jarocińskiej drużyny z rocznika 1999 i 2000. Tym bardziej, że na przerwę goście schodzili z minimalnym prowadzeniem. Na listę strzelców dla JKS-u w 45. minucie wpisał się Patryk Rzepka – jeden z wyróżniających się zawodników w jarocińskiej Akademii.

W drugiej części gry rywale w 61. minucie podwyższyli swoje prowadzenie. Jednak kluczowym o obliczu wyniku meczu był ostatni kwadrans gry, kiedy goście zdobyli aż pięć bramek. Tym samym jarocińska drużyna zakończyła rundę jesienną w Lidze Wojewódzkiej na 12. miejscu i drugiej części sezonu jest zmuszona stoczyć bój o utrzymanie na tym szczeblu rozgrywkowym.

Jarota Jarocin – Przemysław Poznań 1:8 (1:2)

Jarota Jarocin: Szymon Kaszuba – Mikołaj Dzierla, Krystian Wawrzyniak, Jakub Klauza (70’ – Przemysław Fiołka), Mateusz Gabryszak, Gabriel Sołtysiak (80’ – Przemysław Radziejewski), Szymon Komendziński, Kacper Litka (61’ – Wojciech Kidoń), Wojciech Nowak, Patryk Rzepka (85’ – Adam Ratajczak), Dawid Kowalski (85’ – Bartosz Branicki).