Przegrywali 0:2, wygrali 7:3

Kolejne dobre spotkanie w ostatnią środę rozegrali nasi zawodnicy z roczników 2007 i 2008. Podopieczni Kamila Klauzy wygrali na wyjeździe z GOS-em Koźmin Wlkp. 7:3.

Do 24 minuty zespół z Jarocina przegrywał już 0:2, jednak w odstępie jednej minuty naszej drużynie udało się doprowadzić do remisu. Gole zdobywali Jakub Machowiak i Michał Gendek. Druga połowa należała do JKS-u. Na listę strzelców wpisali się Jakub Machowiak, Oskar Andrzejewski, Adam Grygiel oraz Konrad Stefaniak. Po tym zwycięstwie drużyna orlika awansowała na drugą pozycję w I Lidze Okręgowej na szczeblu Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

– Trudne spotkanie za nami, przegrywaliśmy, ale pokazaliśmy swoją siłę. Dosyć szybko straciliśmy bramki, jednak podnieśliśmy się i zwyciężyliśmy. Dla zespołu ogromne gratulacje, mówił po czwartkowym meczu ligowym w Koźminie Wielkopolski, trener Klauza.

Przedostatni pojedynek w rundzie jesiennej orlicy rozegrają 13 października. Na boisku sztucznym w Jarocinie ugoszczą Calisię 14 Kalisz. Początek tego starcia zaplanowano na godz. 16:00.

GOS Koźmin Wlkp. – Jarota Jarocin 3:7 (2:2)

Jarota Jarocin: Szymon Andruszkiewicz, Adam Sobczyk – Mateusz Sierszulski, Oskar Andrzejewski, Michał Gendek, Adam Matuszewski, Adam Grygiel, Jakub Machowiak, Konrad Stefaniak.