Przekonujące zwycięstwo na zakończenie

Trampkarze młodsi pokonali w ostatnim meczu rundy jesiennej zespół UKS-u Śrem 5:0. Podopieczni Jacka Koleckiego zakończyli rywalizację w Lidze Wojewódzkiej na szóstym miejscu w tabeli.

Pierwsza połowa to optyczna przewaga jarocińskiej ekipy. Jako pierwsi gola mogli zdobyć goście, którzy nie wykorzystali sytuacji sam na sam, bo doskonałą interwencją popisał się Mikołaj Marciniak. Była to jedyna okazja naszych rywali w całym meczu. Jarociniacy odpowiedzieli w 15 minucie po rzucie rożnym. W zamieszaniu podbramkowym skutecznym egzekutorem okazał się Miłosz Jeszkowski. Po zmianie stron kolejne dwa gole strzelił Kamil Rutowski, a po jednej bramce dołożyli Łukasz Kaczmarek oraz Miłosz Jeszkowski. – Na pochwałę zasługuje cały zespół, który wreszcie rozegrał dobry mecz, a nie jak to miało miejsce w ostatnim czasie, ocenił krótko występ swoich podopiecznych, trener Jacek Kolecki.

Zawodnicy z Jarocina urodzeni w 2005 roku zajęli szóste miejsce w rozgrywkach. JKS zgromadził na swoim koncie 11. punktów. Na co złożyły się trzy zwycięstwa, dwa remisy i dziewięć porażek. Liga Wojewódzka w tej kategorii wiekowej powróci w marcu następnego roku. Warto również wspomnieć, że wyniki z rundy jesiennej nie będą brane pod uwagę.