Punkt juniorów starszych

Podziałem punktów zakończyło się w ubiegły weekend spotkanie 13. kolejki w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Starszych pomiędzy Jarotą Jarocin a Unią Swarzędz.

Podopieczni Pawła Janasa lepiej rozpoczęli sobotni pojedynek. Szybko, bo już w 12. minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Kowalski. Rywale odpowiedzieli jednak dziesięć minut później po trafieniu Marcina Łażewskiego. Pomimo wielu okazji obu zespołów mecz zakończył się remisem 1:1. Drużyna z Jarocina wciąż pozostaje na 10. miejscu w ligowej tabeli. Nasi piłkarze z roczników 1999 i 2000 nad strefą spadkową, czyli dwunastym miejscem mają zaledwie dwa punkty przewagi.

Kolejne swoje spotkanie ligowe gracze JKS-u rozegrają w sobotę, 4 listopada o godz. 18:00 z Tarnovią Tarnowo Podgórne na boisku rywala przy sztucznym oświetleniu.

Jarota Jarocin – Unia Swarzędz 1:1 (1:1)

Jarota Jarocin: Krzysztof Konieczny – Gabriel Sołtysiak (75’ – Adam Ratajczak), Krystian Wawrzyniak, Bartosz Karolczak (61’ – Wojciech Kidoń), Mikołaj Dzierla, Jakub Klauza, Szymon Komendziński, Kacper Litka (89’ – Przemysław Radziejewski), Wojciech Nowak, Patryk Rzepka, Dawid Kowalski (85’ – Bartosz Branicki)