Remis i porażka trampkarzy młodszych

Trampkarze Młodsi w ostatnią niedzielę rozegrali kolejne mecze w rozgrywkach ligowych. Bardziej doświadczona drużyna zremisowała w Mroczeniu z tamtejszym Orłem 1:1, a druga drużyna uległa na własnym boisku ekipie z Opatówka 0:5.

Zaskoczeniem dla wszystkich, zarówno dla trenera Piotra Skokowskiego oraz samych piłkarzy był końcowy wynik spotkania w Mroczeniu. Nasi piłkarze urodzeni w 2003 roku po ostatniej porażce z Centrą Ostrów Wlkp. chcieli zdobyć kolejny komplet punktów. Jednak tego dnia skuteczność całej drużyny pozostawiała wiele do życzenia. Bramkę dla Jaroty zdobył Mikołaj Szcześniak. – Zagraliśmy katastrofalnie w pierwszej połowie i to chyba wszystko co mam do powiedzenia na temat pierwszej części gry. Po przerwie byliśmy dominującą stroną, stworzyliśmy kilkanaście 100% sytuacji do zdobycia bramek, ale zabrakło nam skuteczności. Remis w tym meczu jest porażką dla nas. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz zespół, który trenuję, wypadł tak fatalnie. Musimy poprawić swoją grę, jeśli chcemy liczyć się w tej lidze, mówił tuż po niedzielnym spotkaniu, trener Piotr Skokowski.

Orzeł Mroczeń – Jarota Jarocin 1:1

Jarota: Damian Walkowiak – Miłosz Bolek, Dawid Bartkowiak, Bartosz Kantek, Maciej Wawrzyniak, Bartosz Borysiak, Jakub Wasik, Szymon Bogaczyk, Krzysztof Wieliński, Mikołaj Szcześniak, Tobiasz Stefaniak.

Na zmiany wchodzili: Adam Gruszecki, Filip Karpiński.

Terminarz – I Liga Okręgowa C2 Trampkarz (KOZPN KALISZ)

Tabela – I Liga Okręgowa C2 Trampkarz (KOZPN KALISZ)

Do udanych niedzielnego meczu z KS Opatówek nie zaliczy również drugi zespół naszych trampkarzy młodszych. Pod wodzą Piotra Garbarka piłkarze z Jarocina stracili pięć bramek, nie zdobywając żadnego gola. Jest to druga porażka w obecnym sezonie w rozgrywkach II Ligi Okręgowej organizowanej przez Kaliski OZPN. Przypomnijmy, że na inaugurację jarocińska drużyna wygrała z Victorią Skarszew 12:0.

Jarota Jarocin – KS Opatówek 0:5

Jarota: Michał Guźniczak – Igor Antczak, Jakub Bartkowiak, Adam Borowiński, Łukasz Izydorczyk, Patryk Krawczyk, Oskar Krzaczkowski, Wiktor Kubiak, Kacper Nowak, Kacper Rybarczyk, Marcin Urbaniak.

Na zmianę wchodził: Szymon Szymczak

Terminarz – II Liga Okręgowa Trampkarz C2 (KALISZ)

Tabela – II Liga Okręgowa Trampkarz C2 (KALISZ)