Remis na inaugurację

Trampkarze Starsi rozpoczęli rundę wiosenną od remisu ze Stalą Pleszew 1:1. Podopieczni trenera Andrzeja Ziai mimo straty dwóch punktów, pozostali na fotelu lidera I Ligi Okręgowej na szczeblu Kaliskiego OZPN.

Jarociniacy przystępowali do tego pojedynku w roli faworyta. Niedzielne spotkanie od pierwszego gwizdka sędziego toczyło się głównie pod dyktando naszych zawodników, którzy odważnie atakowali i stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji podbramkowych, jednak JKS był nieskuteczny w polu karnym gości. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej części gry na prowadzenie wyszli piłkarze Jaroty Jarocin. W 40. minucie do siatki rywali trafił Gabriel Wawrzyniak. Jednak rywale odpowiedzieli dziesięć minut później. Patryk Szulczyński znalazł sposób, by pokonać Miłosza Sobkowiaka. W końcówce spotkania podopieczni Andrzeja Ziai nie potrafili przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i mecz zakończył się remisem 1:1.

Kolejne spotkanie ligowe nasza drużyna złożona z zawodników urodzonych w 2002 roku rozegra 8 kwietnia. Jarota Jarocin o godzinie 13:00 zmierzy się na wyjeździe z Koroną-Pogoń Stawiszyn.

Jarota Jarocin – Stal Pleszew 1:1 (0:0)

Jarota: Miłosz Sobkowiak – Cezary Janicki, Damian Krzyżaniak, Marcel Kwieciński, Antoni Bzodek, Mikołaj Kowalski, Kajetan Oleśków, Gabriel Wawrzyniak, Filip Glinkowski, Jakub Orzłowski, Jakub Stachowiak.

Zawodnicy rezerwowi: Piotr Marecki, Piotr Kostrzewa, Jonasz Regus, Bartosz Grobelny, Aleks Biadaszkiewicz, Krystian Cubal, Kacper Krawczyk.