Remis trampkarzy starszych po walce

Bardzo ciekawe spotkanie w ostatni wtorek odbyło się na stadionie miejskim w Jarocinie. Podopieczni Krzysztofa Matuszaka w rozegranym awansem meczu zremisowali z Włókniarzem Kalisz 3:3.

Pierwsze fragmenty pojedynku trzynastej kolejki należały do jarocińskiej ekipy. Już w ósmej minucie instynktem w polu karnym wykazał się Franciszek Bzodek. Napastnik JKS-u strzałem z bliskiej odległości pokonał bramkarza z Kalisza. Jednak ostatnie dziesięć minut pierwszej połowy należało do gości. Właśnie wtedy piłkarze z najstarszego miasta w Polsce zdobyli dwa gole. Tuż po zmianie stron było już 3:1 dla gości. Jarociniacy nie podłamali się, a efektem tego były dwa trafienia Franciszka Bzodka. Tym samym zespół Jaroty dopisał na swoje konto cenny punkt w Lidze Wojewódzkiej C1 Trampkarz.

Trampkarze starsi w najbliższy weekend będą odpoczywać. Zawodnicy z rocznika 2004 mają do rozegrania jeszcze jedno spotkanie ligowe w sezonie 2018/19. Podopieczni trenera Matuszaka zmierzą się na wyjeździe z trzecią drużyną rozgrywek – Oranje Konin. Ten mecz zaplanowano na środę, 12 czerwca o godz. 18-tej.