Remis trampkarzy w Ostrowie

Pierwsza drużyna trampkarzy młodszych pod wodzą trenera Piotra Skokowskiego zremisowała na wyjeździe z Centrą Ostrów Wlkp. 3:3.

Sobotnie spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy na przerwę schodzili z dwubramkową zaliczką (3:1). Po zmianie stron piłkarze Jaroty Jarocin z rocznika 2003 ruszyli do odrabiania strat. Ostatecznie pojedynek w Ostrowie zakończył się podziałem punktów, ale nasi zawodnicy pokazali charakter i ambicje do ostatniego gwizdka sędziego. Dla zespołu z Jarocina strzelali Bartosz Borysiak, Krzysztof Wieliński oraz Tobiasz Stefaniak.

– Jestem zadowolony z postawy zawodników, którzy do samego końca walczyli o korzystny wynik pomimo tego, że do przerwy przegrywali różnicą dwóch trafień. Dodatkowo stworzyliśmy sobie więcej dogodnych sytuacji strzeleckich, jednak zabrakło nam skuteczności pod bramką rywali – powiedział Piotr Skokowski, trener trampkarzy młodszych.

Trampkarze starsi pozostali na siódmym miejscu w I Lidze Okręgowej na szczeblu Kaliskiego OPZN. Kolejne spotkanie ligowe rozegrają w niedzielę, 30 kwietnia. Rywalem JKS-u będzie Orzeł Mroczeń.

Centra Ostrów Wlkp. – Jarota Jarocin 3:3 (3:1)

Jarota: Damian Walkowiak – Szymon Bogaczyk, Dawid Bartkowiak, Bartosz Kantek, Miłosz Bolek, Bartosz Borysiak, Kacper Boruta, Krzysztof Wieliński, Mikołaj Szcześniak, Tobiasz Stefaniak, Norbert Tokarz.

Na zmiany wchodzili: Jakub Wasik, Jakub Bartkowiak, Adam Borowiński, Kacper Łysiak, Kacper Rybarczyk.

TERMINARZ – TRAMPKARZ C2 „I LIGA OKRĘGOWA”