Skuteczni i zwycięzcy

Drugie zwycięstwo w obecnym sezonie rozgrywkowym zanotowali podopieczni trenera Mirosława Czajki. Zawodnicy – głównie z rocznika 2007 i 2008 ograli starszych rówieśników ze Zbierska 7:2.

Spotkanie rozgrywane w ramach II Ligi Okręgowej C2 Trampkarz na prośbę gości zostało przełożone z ostatniej niedzieli na poniedziałek. Mecz doskonale ułożył się dla drużyny z Jarocina. Już w piątej minucie gola zdobył Szymon Kolasiński. Następnie na listę strzelców wpisali się Nikodem Roguszczak i dwukrotnie Jakub Szymanek. Rywale ze Zbierska zdołali w tej odsłonie tylko raz zdobyć bramkę. Drugą połowę znacznie lepiej rozpoczęli przeciwnicy, którzy pokonali Adama Sobczyka. Po tym trafieniu zespół JKS-u odgryzł się kilkoma składnymi akcjami, a dwa razy do siatki trafił Oskar Andrzejewski. Skutecznym strzałem popisał się też Tomasz Pilarczyk, ustalając wynik końcowy całego pojedynku.

Ostatecznie gracze Jaroty pokonali swoich rywali różnicą pięciu trafień i zdobyli drugi komplet punktów w sezonie 2019/20. Zespół trenera Czajki jesienią zagra jeszcze z Żakami Taczanów, Gladiatorami Pieruszyce i Pelikanem Nowy Karolew.