Skuteczni orlicy młodsi

W zaległym spotkaniu trzynastej kolejki rozgrywek I Ligi Okręgowej E2 Orlik zespół Jaroty Jarocin pokonał Astrę Krotoszyn 7:4. Podopieczni trenera Czajki utrzymali szóste miejsce w tabeli.

Lepiej w środowy pojedynek weszli gospodarze, którzy w pierwszej połowie zdobyli o jedną bramkę więcej (2:1). Jednak w drugiej odsłonie do głosu doszli zawodnicy JKS-u. Hat-trickiem popisał się Wiktor Pluciński, a po jednym trafieniu dołożyli Dawid Trochanowski, Aleksander Czajka, Adam Sieciński i Michał Hajdasz. Z dobrej strony zaprezentowali się również Nikodem Wysocki, Michał Becela oraz Aleksandra Wiza.  

– Dziś imponowaliśmy skutecznością pod bramką rywali, a gole zdobywaliśmy po widowiskowych akcjach indywidualnych. Cieszymy się z tego zwycięstwa, ale przed nami trzy ostatnie mecze o stawkę. Chcemy zakończyć sezon na jak najlepszej pozycji w tabeli, powiedział trener Mirosław Czajka.

W najbliższy piątek zespół złożony z zawodników urodzonych w 2009 i 2010 roku podejmie GOS Koźmin Wielkopolski. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi o godzinie 16:30 na boisku sztucznym w Jarocinie.


I Liga Okręgowa E2 Orlik (13. kolejka – 8.05.2019 rok):
Astra Krotoszyn – Jarota Jarocin 4:7 (2:1)

Jarota Jarocin: Michał Becela – Aleksander Czajka, Dawid Trochanowski, Adam Sieciński, Wiktor Pluciński, Aleksandra Wiza, Nikodem Wysocki, Michał Hajdasz.

Jarota Jarocin
0:1
Kołobrzeg