Słaba druga połowa przyczyną porażki

Z wiceliderem rozgrywek przyszło się zmierzyć naszym juniorom młodszym w ostatni weekend. Pojedynek z Przemysławem Poznań zakończył się porażką jarocińskiej drużyny 1:6.

Prestiżowe niedzielne spotkanie z czołową drużyną Wielkopolskiej Ligi Juniorów Młodszych było bardzo otwarte, a każda ze stron dążyła do stworzenia sytuacji strzeleckich. Na przerwę obie ekipy schodziły przy bezbramkowym remisie. Worek z bramkami rozwiązał się w 55. minucie. Goście w kolejnych trzynastu minutach zdobyli jeszcze pięć goli, a zespół z Jarocina odpowiedział honorowym trafieniem Kacpra Litki. Tym samym zawodnicy ze stolicy Wielkopolski mogli się cieszyć z pięciobramkowego zwycięstwa, które przybliżyło ich do pozycji lidera w Lidze Wojewódzkiej U-17.

Jarociniacy pozostali na piątej pozycji w tabeli. Podopieczni trenera Kamila Stefaniaka kolejne spotkanie ligowe rozegrają na wyjeździe z Polonią 1912 Leszno. To starcie odbędzie w sobotę, 12 maja w samo południe.

Jarota Jarocin – Przemysław Poznań 1:6 (0:0)

Jarota Jarocin: Dominik Jarecki – Mateusz Gabryszak, Antoni Bzodek, Bartosz Karolczak, Kajetan Oleśków, Damian Krzyżaniak (73’ – Adam Studziński), Piotr Stachowiak, Kacper Litka, Jakub Orzłowski, Filip Glinkowski, Bartosz Bogaczyk (60’ – Bartosz Stefaniak).