Sprawiedliwy remis w Szamotułach

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie w Wielkopolskiej Lidze Trampkarzy Młodszych pomiędzy SPN Szamotuły a Jarotą Jarocin. W sobotę obie drużyny zdobyły po dwie bramki.

W pierwszej połowie skuteczniejsi w polu karnym byli gracze z Jarocina, którzy w ostatniej akcji przed przerwą zdobyli bramkę. Na listę strzelców wpisał się Paweł Skórski, który powrócił do gry po kontuzji. Druga odsłona przyniosła znacznie więcej emocji. Jednak po pięćdziesięciu minutach z prowadzenia mogli cieszyć się gospodarze. Ostatecznie piłkarze JKS-u z rocznika 2005 w końcówce meczu zdołali doprowadzić do wyrównania. Autorem gola był Tobiasz Grabkowski.

Dziś nie wykorzystaliśmy swoich okazji. W poprzeczkę trafili Tobiasz Grabkowski i Hubert Kasprzak., a sytuacje sam na sam zmarnowali Kamil Rutowski oraz Tobiasz Grabowski. Z przebiegu całego spotkania uważam, że to rywale piłkarsko w tym dniu byli lepsi od mojego zespołu – powiedział trener trampkarzy młodszych, Jacek Kolecki.

Trampkarze młodsi w Lidze Wojewódzkiej z dorobkiem ośmiu punktów plasują się na szóstej pozycji. Podopieczni Jacka Koleckiego kolejną ligową potyczkę rozegrają dopiero 21 października z Akademią Piłkarską Piotra Reissa Poznań, bo ich starcie z UKS-em Śrem zaplanowane na nadchodzący weekend zostało przełożone na 17 listopada.


Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (9. kolejka – 06.10.2018 rok):
SPN Szamotuły – Jarota Jarocin 2:2 (0:1)

Jarota Jarocin: Konrad Kaczmarek – Allen Rozum, Szymon Łyskawa, Dawid Stolecki, Kamil Rutowski, Michał Jackowski, Stanisław Rutkowski, Łukasz Tomczak, Miłosz Jeszkowski, Tobiasz Grabowski, Paweł Skórski.

Na zmianę wchodzili: Mikołaj Marciniak, Paweł Duda, Jakub Janos, Hubert Kasprzak, Filip Szydlik, Kamil Pawełczyk, Kacper Nawrocki.

Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
Pogoń II
0:1
Jarota Jarocin