Trampkarze młodsi bez punktów z APR Poznań

Nie udał się wyjazd do Baranowa drużynie Jacka Koleckiego. Drużyna złożona z zawodników urodzonych w 2005 i 2006 roku uległa liderowi rozgrywek – Akademii Piłkarskiej Reissa 0:5.

Gospodarze szybko, bo już w siódmej minucie objęli prowadzenie. Kilka chwil później przed szansą doprowadzenia do wyrównania stanął Filip Szydlik, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Przewagę posiadali piłkarze z Poznania. Potwierdzeniem tego był drugi gol zdobyty tuż przed przerwą. Po zmianie stron gracze JKS-u zaprezentowali się z lepszej strony. W ich grze zabrakło jednak skuteczności. Najlepsze sytuacje mieli Bartosz Matuszewski oraz Szymon Roszyk, który trafił  w poprzeczkę. Rywale poczekali na kontrataki, po których strzelili kolejne trzy bramki.

– Zagraliśmy przeciętne spotkanie. Na pochwałę zasługuje Konrad Kaczmarek, który uchronił nasz zespół od wyższej porażki. Zabrakło nam konsekwencji i za dużo popełniliśmy błędów indywidualnych, przyznał trener Jacek Kolecki.

1 czerwca zespół trampkarzy młodszych rozegra spotkanie w roli gospodarza z Poznańską 13 Poznań. Ten pojedynek rozpocznie się o godzinie 9:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

APR Poznań – Jarota Jarocin 5:0 (2:0)

Jarota Jarocin: Konrad Kaczmarek, Dariusz Walczak, Kacper Nawrocki, Bartosz Matuszewski, Kamil Rutowski, Mateusz Hałas, Stanisław Rutkowski, Łukasz Tomczak, Tobiasz Grabowski, Miłosz Jeszkowski, Filip Szydlik.

Na zmianę wchodzili: Szymon Roszyk, Paweł Duda, Jakub Janos, Michał Jackowski, Kamil Pawełczyk.