Trampkarze młodsi blisko niespodzianki

Podopieczni trenera Sławomira Udzika w ostatnią środę awansem rozegrali ostatnią jesienną kolejkę. Piłkarze urodzeni w 2006 roku przegrali wyjazdowe starcie z aktualnym liderem – Kanią Gostyń 2:4.

Od początku tej konfrontacji przeważali gospodarze, którzy po siedmiu minutach gry prowadzili 2:0. Taki rezultat utrzymywał się przez długi czas, ale z każdą następną akcją więcej do powiedzenia mieli nasi zawodnicy. Kania potrafiła jednak podwyższyć swoje prowadzenie tuż po zmianie stron. Jarociniacy ambitnie dążyli do swojego celu i w 56 i 65. minucie dwukrotnie pokonali golkipera z Gostynia. Konkretnie uczynili to Paweł Skórski i Paweł Duda. Zespół trenera Udzika postawił wszystko na jedną kartę, ale ich przeciwnicy przeprowadzili kontratak, po którym na tablicy wyników było 4:2.

Trampkarze młodsi swoje zmagania w pierwszej części sezonu 2019/20 zakończyli na siódmej pozycji. Jarota do tej pory zgromadziła na swoim koncie siedem punktów. Wiosną zespół JKS-u powalczy z Rawią Rawicz o szóste miejsce, które da mu pewność gry w następnym sezonie na szczeblu województwa.


Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (13. kolejka – 6.11.2019 rok):
Kania Gostyń – Jarota Jarocin 4:2 (2:0)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Jakub Bolek, Michał Jackowski, Szymon Kolasiński, Nikodem Roguszczak, Paweł Skórski, Kacper Nowak, Danill Voloshyn, Filip Cudak, Tomasz Pilarczyk, Jakub Janos.

Na zmianę wchodzili: Igor Deichsler, Dawid Dostatni, Paweł Duda, Mateusz Nicke, Piotr Sendziak.

Jarota Jarocin
Pogoń II
Unia Janikowo
3:1
Jarota Jarocin