Trampkarze młodsi przegrywają na Bułgarskiej

W swoim przedostatnim meczu ligowym w rundzie jesiennej zespół trenera Jacka Koleckiego przegrał wyjazdowe starcie z Lechem Poznań 0:4 w ramach rozgrywek Ligi Wojewódzkiej.

Pomimo wysokiej porażki ekipa trampkarzy młodszych z Jarocina rozegrała dobre spotkanie w Poznaniu. Pierwsza połowa była wyrównanym pojedynkiem, a gra toczyła się przede wszystkim w środku boiska o przejęcie inicjatywy. Drużyny dobrze wyglądały w fazie obronnej. Jedyny gol padł z rzutu karnego w 25 minucie meczu. W drugiej odsłonie optyczną przewagę posiadali gospodarze, którzy wykorzystali błędy indywidualne JKS-u i strzelili i trzy bramki.

– Staraliśmy się cały czas grać konsekwentnie nie zważając na wynik. Najlepszych sytuacji nie wykorzystali Stanisław Rutkowski oraz Allen Rozum. Bardzo dobry pojedynek rozgrywał bramkarz Kolejorza. Lech był lepszym zespołem, ale końcowy rezultat jest zdecydowanie za wysoki, powiedział trener Jacek Kolecki.

Trampkarze młodsi obecnie zajmują siódme miejsce w Lidze Wojewódzkiej. W najbliższą sobotę, 17 listopada zakończą zmagania w pierwszej części sezonu 2018/19. Wtedy rozegrają zaległe spotkanie z UKS-em Śrem. W przypadku zwycięstwa gracze z Jarocina zakończą jesienną rywalizację na szóstej pozycji.