Trampkarze młodsi przegrywają w Poznaniu

Porażką zakończyło się pierwsze wiosenne spotkanie w Lidze Wojewódzkiej w wykonaniu trampkarzy młodszych prowadzonych przez Jacka Koleckiego. JKS przegrał z Lechem Poznań.

Pojedynek rozgrywany na boisku bocznym przy ul. Bułgarskiej rozpoczął się od wyrównanej gry. W pierwszych dwudziestu pięciu minutach zespół z Jarocinie trzykrotnie groźnie zaatakował, a strzały Filipa Szydlika i Łukasza Tomczaka nieznacznie minęły światło bramki. Dodatkowo sytuacji sam na sam nie wykorzystał Tobiasz Grabowski. Taki stan rzeczy zemścił się przed przerwą. Wtedy gospodarze strzelili dwa gole. W drugiej odsłonie dołożyli jeszcze trzy trafienia i mogli świętować pierwsze wiosenne zwycięstwo w Lidze Wojewódzkiej prowadzonej przez Wielkopolski ZPN.

Kolejną ligową potyczkę nasi piłkarze z rocznika 2005 rozegrają już w najbliższy weekend. Rywalem będzie Polonia Leszna. Ten pojedynek odbędzie się na boisku rywala w sobotę, 30 marca o godz. 13:30.