Trampkarze Młodsi zrealizowali cel w Gołuchowie

W kolejnym meczu ligowym podopieczni Andrzeja Ziai wygrali na trudnym terenie w Gołuchowie 1:0.
Jedyną bramkę na wagę trzech punktów zdobył w drugiej połowie Jakub Orzłowski, po podaniu Kajetana Oleśkowa. Spotkanie obfitowało w sporą ilość niewykorzystanych okazji przez jarocińskich piłkarzy oraz błędów arbitra tego pojedynku. W całym meczu przewaga należała do Jaroty. Dogodnych okazji nie wykorzystali następujący zawodnicy: Mikołaj Kowalski, Jakub Stachowiak, Jonasz Regus, Kajetan Oleśków, Filip Glinkowski oraz Jakub Orzłowski. Najbliżej podwyższenia wyniku spotkania w drugiej połowie był Filip Glinkowski, ale piłka po jego strzale wylądowała na poprzeczce.
– Głównym celem tego meczu było zdobycie trzech punktów i to udało nam się osiągnąć. Do poprawy pozostaje skuteczność pod bramką rywala i za tydzień musimy ten element poprawić. Cieszy kolejny dobry mecz całego zespołu w obronie i czyste konto bramkarza, który rozegrał jeden z lepszych meczów w tym sezonie, mówił po zwycięstwie nad LKS Gołuchów, trener Andrzej Ziaja.

LKS Gołuchów – JKS Jarota Jarocin 0:1 (0:0)
Jarota: Piotr Marecki – Damian Krzyżaniak, Mikołaj Karpiński, Kajetan Oleśków, Gabriel Wawrzyniak, Jakub Stachowiak, Jonasz Regus, Filip Glinkowski,  Krzysztof Zdunek, Mikołaj Kowalski, Jakub Orzłowski.
Na zmiany wchodzili: Antoni Bzodek, Piotr Kostrzewa.
Za tydzień w Jarocinie odbędzie się mecz na szczycie Kaliskiej Klasy Okręgowej Trampkarza Młodszego, gdzie spotkają się dwa najlepsze zespoły w rozgrywkach (JKS Jarota Jarocin i Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski). Spotkanie odbędzie się w piątek o godzinie 17.00.