Trampkarze starsi bez punktów z Ostrovią

W drugiej kolejce Ligi Wojewódzkiej – C1 Trampkarz piłkarze z Jarocina musieli uznać wyższość Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Podopieczni Krzysztofa Matuszaka ulegli rywalom 1:2.

Od pierwszego gwizdka sędziego lepiej na murawie przy ul. Maratońskiej prezentowali się gospodarze. To właśnie oni jako pierwsi wyszli na prowadzenie w sobotnim spotkaniu. Po pół godzinie gry wynik meczu otworzył Fabian Borkowski. Radość naszych zawodników trwała jednak bardzo krótko. Sześćdziesiąt sekund później był już remis 1:1. Po zmianie stron goście strzelili jeszcze jedną bramkę i to oni mogli cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w Lidze Wojewódzkiej.

Piłkarze JKS-u z rocznika 2004 trzy dni wcześniej zainaugurowali swoje zmagania z najlepszymi zespołami w naszym województwie. Podopieczni trenera Matuszaka w swoim pierwszym meczu pokonali na wyjeździe FA Ostrów Wielkopolski 3:2. Trampkarze starsi kolejny pojedynek ligowy rozegrają w najbliższą sobotę, 25 sierpnia w Turku z miejscowym Turem.


Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (2. kolejka – 18.08.2018 rok): 
Jarota Jarocin – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1:2 (1:1)

Jarota Jarocin: Mateusz Kosmalski, Jan Ziętkowski, Adam Gruszecki, Łukasz Izydorczyk, Franciszek Bzodek, Fabian Borkowski, Wojciech Lamprecht, Alex Jankowiak, Igor Chlebowski, Kacper Urbaniak, Wojciech Wojtczak.

Na zmiany wchodzili: Kamil Grzelak, Bartłomiej Mazurek, Adam Nowak, Adam Walczak, Patryk Krawczyk, Franciszek Andersz, Łukasz Rogala.

Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
Pogoń II
0:1
Jarota Jarocin