Trampkarze Starsi mistrzami jesieni

Młodzi piłkarze z Jarocina po rundzie jesiennej zajmują pierwsze miejsce w rozgrywkach I Ligi Okręgowej na szczeblu okręgu Kaliskiego. W ostatnim meczu ligowym wygrali z drużyną LKS Gołuchów 3:1.

Sobotni mecz początkowo lepiej ułożył się dla zespołu z Gołuchowa, który wyszedł na prowadzenie. Zawodnicy jarocińskiego Klubu z rocznika 2002 z każdą kolejną minutą tworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych i ostatecznie w pierwszej połowie doprowadzili do wyrównania. Autorem gola był Jonasz Regus, który wykorzystał dokładne podanie Jakuba Stachowiaka. W drugiej części gry jarociński zespół osiągnął jeszcze większą przewagę i na listę strzelców wpisali się Jakub Orzłowski (asysta Filipa Glinkowskiego) oraz Jakub Stachowiak (asysta Jakuba Orzłowskiego). W końcówce spotkania rzutu karnego nie wykorzystał jeszcze Jakub Stachowiak po faulu na Gabrielu Wawrzyniaku.

– Zakończyliśmy rozgrywki na pierwszym miejscu w tabeli z 25. punktami. Na słowa pochwały zasłużył cały zespół. Teraz czeka nas przerwa od spotkań ligowych, a w nowym roku trzeba się solidnie przygotować do rundy wiosennej, jeśli chcemy osiągnąć końcowy sukces, mówi wyraźnie zadowolony trener trampkarzy starszych, Andrzej Ziaja.

Jarota Jarocin – LKS Gołuchów 3:1 (1:1)

Jarota: Piotr Marecki – Damian Krzyżaniak, Cezary Janicki, Marcel Kwieciński, Mikołaj Karpiński, Kajetan Oleśków, Jakub Orzłowski, Jakub Stachowiak, Filip Glinkowski, Jonasz Regus, Gabriel Wawrzyniak.

Na zmiany wchodzili: Bartosz Grobelny, Jakub Pietrzak, Piotr Kostrzewa, Antoni Bzodek, Kacper Jarmuż, Miłosz Sobkowiak, Mikołaj Kowalski.

Terminarz – I Liga Okręgowa Trampkarz C1 (KALISZ)

Tabela – I Liga Okręgowa Trampkarz C1 (KALISZ)