Trampkarze starsi przegrywają w Turku

Minimalną porażką zakończyło się spotkanie w Lidze Wojewódzkiej w wykonaniu trampkarzy starszych. Zespół złożony z zawodników urodzonych w 2004 roku przegrał z Turem Turek 0:1.

Sobotnia rywalizacja stała na niezłym poziomie od jej pierwszych minut. Podopieczni trenera Krzysztofa Matuszaka w tej części gry wykreowali sobie kilka dobrych okazji do wyjścia na prowadzenie. Gospodarze dość niespodziewanie wyszli na prowadzenie w dziewiętnastej minucie. Jarociniacy za wszelką cenę chcieli doprowadzić do wyrównania. Jednak ekipa z Turku zdołała utrzymać korzystny dla siebie rezultat i mogła zapisać na swoim koncie komplet punktów.

Trampkarze starsi po zwycięstwie nad Ostrovią Ostrów Wielkopolski z trzema punktami plasują się na szóstej pozycji w ligowej tabeli. Piłkarze JKS-u w czwartek, 18 kwietnia rozegrają kolejne spotkanie. Tym razem w roli gospodarza podejmą aktualnego lidera – Górnika Konin. Początek zaplanowano na godzinę 19:00.