Trampkarze starsi przegrywają z Wartą Poznań

W zaległym meczu 12. kolejki w ramach rozgrywek C1 Trampkarz nasi zawodnicy musieli uznać wyższość poznańskiej Warcie, która będzie walczyła o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15.

Środowe spotkanie odbyło się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie. Od pierwszego gwizdka sędziego swoją przewagę w postaci bramek udokumentowali przyjezdni. To oni przez większość meczu byli w posiadaniu piłki i pokonali naszych zawodników różnicą sześciu trafień. Gospodarze także starali się odpowiedzieć na dobrą grę swoich przeciwników, ale ich próby strzałów czy dośrodkowań tego dnia pozostawiały wiele do życzenia.

Trampkarze starsi wciąż mają relane szansę zakończyć Ligę Wojewódzką na siódmej pozycji. Podopieczni trenera Piotra Skokowskiego w najbliższą niedzielę, 10 czerwca  udadzą się do Zalasewa. Tam czeka ich ostatni pojedynek w sezonie 2017/18. Rywalem naszej drużyny z rocznika 2003 będzie Lidere Swarzędz. 


Jarota Jarocin – Warta Poznań 0:6

Jarota Jarocin: Damian Walkowiak – Miłosz Bolek, Bartosz Szymkowiak, Szymon Bogaczyk, Dawid Bartkowiak, Bartosz Borysiak, Kacper Boruta, Bartosz Kantek, Krzysztof Wieliński, Mikołaj Szcześniak, Norbert Tokarz.

Na zmiany wchodzili: Miłosz Barański, Jakub Bartkowiak, Adam Borowiński, Kacper Rybarczyk, Tobiasz Stefaniak, Jakub Wasik, Miłosz Nowakowski.

Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
Pogoń II
0:1
Jarota Jarocin