Trampkarze starsi wygrywają z Ostrovią

Bardzo dobrze ligowe zmagania w rundzie wiosennej rozpoczęli trampkarze starsi pod wodzą trenera Krzysztofa Matuszaka. Zespół Jaroty Jarocin pokonał Ostrovię Ostrów Wielkopolski 2:1.

Tydzień później niż pozostałe drużyny z Ligi Wojewódzkiej na boisko wybiegli nasi zawodnicy z rocznika 2004. Od pierwszego gwizdka sędziego zarysowała się przewaga JKS-u, która została udokumentowana w szesnastej minucie. Wtedy skutecznym strzałem z rzutu wolnego pośredniego popisał się Fabian Borkowski. Ten sam piłkarz kilka chwil później podwyższył prowadzenie swojej ekipy, wykorzystując bezlitośnie błąd bramkarza gości.

W drugiej połowie podopieczni Krzysztofa Matuszaka wykreowali sobie kilkanaście doskonałych okazji, ale żadna z ich prób nie zakończyła się powodzeniem. Ostrovia zdołała co prawda strzelić gola kontaktowego. Jednak komplet punktów trafił na konto Jaroty Jarocin, która w najbliższą sobotę uda się do Turku powalczyć o kolejne zwycięstwo w Lidze Wojewódzkiej.