Trampkarze starsi z czwartą wygraną

Podopieczni Krzysztofa Matuszaka mają za sobą już cztery spotkania ligowe w sezonie 2019/20. Zawodnicy urodzeni w 2005 roku w ostatnią środę pokonali Błękitnych-Spartę Kotlin 4:0.

Dla graczy JKS-u był to kolejny krok w kierunku powrotu do Ligi Wojewódzkiej, w której występowali w poprzednim sezonie. Jarociniacy strzelanie rozpoczęli już w dwunastej minucie. Zespołową akcję swojej drużyny wykończył Łukasz Kaczmarek. W pierwszej części gry na listę strzelców wpisał się jeszcze Bartosz Matuszewski. Po zmianie stron nasi trampkarze starsi w dalszym ciągu dominowali na murawie, co przełożyło się zdobycie kolejnych dwóch goli. Ponownie do siatki przeciwników trafił Kaczmarek, a wynik meczu ustalił Filip Szydlik.  

Przeciwnicy ograniczyli się do wybijania piłki na trzydziestym metrze przed swoją bramką. W tym spotkaniu zabrakło nam skuteczności. Powinniśmy ten mecz wygrać zdecydowanie wyżej. Musimy nad tym elementem popracować na treningach, aby w kolejnych pojedynkach wykorzystywać swoje sytuacje, powiedział trener Krzysztof Matuszak.

Drużyna prowadzona przez trenera Matuszaka jest liderem I Ligi Okręgowej. Wiele wskazuje, że kluczowy może okazać się pojedynek z Victorią Ostrzeszów, który odbędzie się  16 października w Jarocinie. Cztery dni wcześniej zawodników Jaroty czeka jeszcze mecz w Ostrowie Wielkopolskim z ekipą KUKS-u Zębców.


I Liga Okręgowa C1 Trampkarz (5. kolejka – 2.10.2019 rok):
Jarota Jarocin – Błękitni-Sparta Kotlin 4:0 (2:0)

Jarota Jarocin: Kacper Kaczmarek – Bartosz Matuszewski, Maciej Dembiński, Dariusz Walczak, Paweł Skórski, Stanisław Rutkowski, Filip Szydlik, Dawid Stolecki, Łukasz Kaczmarek, Jakub Bukowski, Hubert Kasprzak.

Na zmianę wchodzili: Kamil Woś, Szymon Marcinek, Gracjan Góral, Beata Wrembel, Norbert Merdziński, Jarosław Wróbel.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew