Trampkarze starsi zwycięzcy z Ostrovią

Drugie wiosenne zwycięstwo w Lidze Wojewódzkiej odnieśli zawodnicy JKS-u urodzeni w 2004 roku. Podopieczni trenera Krzysztofa Matuszaka ograli na wyjeździe Ostrovię Ostrów Wielkopolski 2:1.

Pierwsza połowa niedzielnego starcia rozgrywanego na boisku sztucznym przy ulicy Krotoszyńskiej była bardzo udana w wykonaniu graczy z Jarocina. To oni w szóstej minucie mogli się cieszyć z prowadzenia. Na listę strzelców wpisał się Łukasz Izydorczyk, który mniej niż pół godziny później strzelił kolejnego gola dla swojej drużyny. Taki rezultat utrzymywał praktycznie do końcowego gwizdka sędziego. Ostrovia co prawda była w stanie zdobyć bramkę kontaktową, ale nasi trampkarze starsi zachowali czujność w obronie i mogli cieszyć się z cennych trzech punktów.

Jarociniacy z dorobkiem sześciu punktów zajmują szóste miejsce w rozgrywkach. Podopieczni trenera Matuszaka w następnej kolejce ligowej zagrają z Turem Turek. Ten pojedynek odbędzie się w Jarocinie o godz. 9:00.