Trampkarze starsi zwycięzcy

Od zwycięstwa swoje zmagania w Lidze Wojewódzkiej rozpoczęli podopieczni Krzysztofa Matuszaka. Zespół złożony z zawodników urodzonych w 2004 roku ograli na wyjeździe FA Ostrów Wlkp. 3:2.

Mecz w Ostrowie Wielkopolskim zdecydowanie lepiej rozpoczęli gracze z Jarocina. To oni byli częściej przy piłce i konstruowali ciekawe akcje. Po pierwszych trzydziestu pięciu minutach nasi piłkarze prowadzili różnicą trzech trafień. Do siatki rywali dwukrotnie trafił Franciszek Bzodek, a raz na listę strzelców wpisał się Wojciech Wojtczak. Po zmianie stron okazji do podwyższenia prowadzenia nie brakowało, ale to gospodarze niespodziewanie zdobyli bramkę z rzutu karnego i po błędzie jarocińskiej ekipy. Ostatecznie premierowe trzy punkty trafiły na konto JKS-u.

Muszę pochwalić chłopaków za pierwszą połowę. To była absolutna dominacja. Po zmianie stron popełniliśmy za dużo błędów w wyprowadzaniu piłki, a także we wspólnej asekuracji w obronie. Z naszym potencjałem nie możemy sobie pozwolić na to, aby prosta gra przeciwnika od linii obrony do ataku, z pominięciem tej drugiej stwarzała nam aż tyle problemu. Poza tym musimy popracować nad koncentracją i skutecznością. Nie zmienia to jednak faktu, że zagraliśmy dobre spotkanie – powiedział trener trampkarzy starszych, Krzysztof Matuszak.


Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (1. kolejka – 15.08.2018 rok): 
Football Academy Ostrów Wlkp. – Jarota Jarocin 2:3 (0:2)

Jarota Jarocin: Mateusz Kosmalski – Jan Ziętkowski, Adam Gruszecki, Łukasz Izydorczyk, Franciszek Bzodek, Fabian Borkowski, Wojciech Lamprecht, Alex Jankowiak, Igor Chlebowski, Kacper Urbaniak, Wojciech Wojtczak.

Na zmiany wchodzili: Bartłomiej Mazurek, Adam Nowak, Adam Walczak, Patryk Krawczyk, Franciszek Andersz, Łukasz Rogala, Kamil Grzelak.

Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
Pogoń II
0:1
Jarota Jarocin