Trampkarze z kolejnym zwycięstwem

Drużyna trampkarzy starszych występująca w Lidze Wojewódzkiej pewnie pokonała na wyjeździe Polonię Środa Wlkp. 5:2. Jarociniacy awansowali na czwarte miejsce w tabeli.

Podopieczni trenera Skokowskiego bardzo dobrze rozpoczęli piątkowe spotkanie. Na przerwę zespół Jaroty Jarocin z rocznika 2003 schodził z czterobramkowym prowadzeniem nad ekipą gospodarzy. W drugiej części gry młodzi gracze JKS-u kontrolowali tempo meczu i zwyciężyli 5:2. Do siatki rywali trafiali Dawid Kropski (2), Kacper Boruta, Norbert Tokarz i Mikołaj Szcześniak.

– Zagraliśmy dobre spotkanie, szczególnie w pierwszej połowie. Zagraliśmy agresywnie i nie pozwoliliśmy przeciwnikowi rozwinąć skrzydeł. Dodatkowo zdobyliśmy kilka pięknych goli. Mam nadzieję, że w kolejnym meczu ligowym zagramy na podobnym poziomie, podsumował starcie w Środzie Wielkopolskiej, trener Piotr Skokowski.

Trampkarze starsi w Lidze Wojewódzkiej rozegrali już dziewięć pojedynków, w których zdobyli jedenaście punktów. W 10. kolejce zespół z Jarocina ugości Kanię Gostyń. Ten mecz odbędzie się w niedzielę, 1 października o godz. 10:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią spółki Jarocin Sport.

Polonia Środa Wlkp. – Jarota Jarocin 2:5 (0:4)

Jarota Jarocin: Damian Walkowiak – Miłosz Bolek, Norbert Tokarz, Dawid Kropski, Szymon Bogaczyk, Krzysztof Wieliński, Kacper Boruta, Mikołaj Szcześniak, Bartosz Kantek, Bartosz Stefaniak, Dawid Bartkowiak.

Na zmiany wchodzili: Jakub Bartkowiak, Kacper Rybarczyk, Wiktor Kubiak, Jakub Wasik, Bartosz Borysiak, Michał Guźniczak, Fabian Borkowski.