Walka młodzików młodszych z liderem

Podopieczni Mirosława Czajki w ostatnią niedzielę w roli gospodarza zmierzyli się z liderem I Ligi Okręgowej. Ostatecznie zespół JKS-u z rocznika 2007 i 2008 przegrał z Calisią 14 Kalisz 0:7.

Jarociniacy walczyli ambitnie. Zwłaszcza było to widać w pierwszej połowie. Znakomicie w bramce spisywał się Adam Sobczyk, który kilkukrotnie uratował swój zespół. Golkiper gospodarzy skapitulował dopiero w ostatniej akcji przed zejściem na przerwę. Po zmianie stron dominowali już piłkarze z Kalisza, którzy konsekwentnie zdobywali kolejne gole.

– Nie jest wstydem przegrać z liderem. Muszę pochwalić zawodników za walkę w pierwszej odsłonie. Zabrakło nam jednak sił i umiejętności. W ostatnim meczu chciałbym widzieć podobne zaangażowanie na boisku. Wtedy będę spokojny o końcowy wynik, powiedział trener Czajka.

Młodzicy młodsi w ostatnim swoim spotkaniu w sezonie 2018/19 podejmą na wyjeździe Akademię Talentów z Krotoszyna. Ten pojedynek zaplanowano na 25 maja o godz. 11:30.