Walka nie dała punktów

Minimalną porażką zakończył się sobotni mecz z udziałem zawodników urodzonych w 2004 roku. Podopieczni Mirosława Czajki w roli gospodarza ulegli drużynie KKS-u 1925 Kalisz 0:1.

Spotkanie rozgrywane w Jarocinie od pierwszych minut nie przyniosło nam wiele emocji. Najlepszą sytuację miał Łukasz Izydorczyk. Jednak zawodnik gospodarzy przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem przyjezdnych. Na przerwę w lepszych humorach schodzili rywale, którzy zdołali pokonać dobrze dysponowanego bramkarza Jaroty. Po przerwie zespół JKS-u miał szansę doprowadzić do wyrównania, ale strzały naszych piłkarzy pozostawiały wiele do życzenia. W końcówce pojedynku futbolówka zatrzymała się na poprzeczce, kiedy na uderzenie z blisko trzydziestu metrów zdecydował się Adam Gruszecki. Tym samym komplet punktów trafił na konto kaliskiej drużyny.

Juniorzy młodsi B2 zajmują szóste miejsce w Lidze Wojewódzkiej. Jarociniacy wyprzedzają w całej stawce dwie ekipy. W najbliższą niedzielę, 15 września nasi gracze udadzą się do Ostrowa Wielkopolskiego.


Liga Wojewódzka B2 Junior (5. kolejka – 7.09.2019 rok):
Jarota Jarocin – KKS 1925 Kalisz 0:1 (0:1)

Jarota Jarocin: Mateusz Kosmalski – Kamil Banaszak (75′ – Marcin Wyrwas), Jakub Wyrwas (65′ – Adam Gruszecki), Wojciech Wojtczak, Maksymilian Bernat (55′ – Patryk Krawczyk), Bartosz Marciniak, Igor Chlebowski, Igor Jeńczak (60′ – Wojciech Lamprecht), Franciszek Bzodek, Łukasz Izydorczyk (85′ – Igor Antczak), Jan Ziętkowski.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew