Walka nie dała punktów

Minimalną porażką zakończył się sobotni mecz z udziałem zawodników urodzonych w 2004 roku. Podopieczni Mirosława Czajki w roli gospodarza ulegli drużynie KKS-u 1925 Kalisz 0:1.

Spotkanie rozgrywane w Jarocinie od pierwszych minut nie przyniosło nam wiele emocji. Najlepszą sytuację miał Łukasz Izydorczyk. Jednak zawodnik gospodarzy przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem przyjezdnych. Na przerwę w lepszych humorach schodzili rywale, którzy zdołali pokonać dobrze dysponowanego bramkarza Jaroty. Po przerwie zespół JKS-u miał szansę doprowadzić do wyrównania, ale strzały naszych piłkarzy pozostawiały wiele do życzenia. W końcówce pojedynku futbolówka zatrzymała się na poprzeczce, kiedy na uderzenie z blisko trzydziestu metrów zdecydował się Adam Gruszecki. Tym samym komplet punktów trafił na konto kaliskiej drużyny.

Juniorzy młodsi B2 zajmują szóste miejsce w Lidze Wojewódzkiej. Jarociniacy wyprzedzają w całej stawce dwie ekipy. W najbliższą niedzielę, 15 września nasi gracze udadzą się do Ostrowa Wielkopolskiego.