Wyjazdowa porażka młodzików młodszych

Nie udał się wyjazd do Kobylina zespołowi z rocznika 2005 jarocińskiego Klubu. Pod wodzą Piotra Skokowskiego nasi piłkarze przegrali różnicą pięciu goli.

W pierwszej połowie zespół z Jarocina lepiej operował piłką i stworzył wiele sytuacji strzeleckich pod bramkę rywali. Po dwóch bramkach Stanisława Rutkowskiego nasi zawodnicy schodzili na przerwę z prowadzeniem 2:1. W drugiej części gry miejscowy Piast zaaplikował naszej drużynie sześć trafień. – Musimy wyciągnąć z tego meczu wnioski i szybko o nim zapomnieć, mówił tuż po zakończeniu spotkania, trener Piotr Skokowski.

Młodzicy Młodsi po 8. kolejkach zajmują drugie miejsce w II Lidze Okręgowej organizowanej przez Kaliski OZPN. Nasi piłkarze w najbliższą niedzielę o godzinie 10:00 rozegrają ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie lider rozgrywek – Czarni Dobrzyca.

Piast Kobylin – Jarota Jarocin 7:2 (1:2)

Jarota: Wiktor Kwieciński – Mikołaj Woś, Filip Robakowski, Norbert Merdziński, Jakub Szymanek, Szymon Roszyk, Stanisław Rutkowski, Bartosz Matuszewski, Sergiusz Filipczak.

Na zmiany wchodzili: Michał Wawrzyniak, Adam Matuszewski, Sebastian Robakowski, Wojciech Polak, Cezary Kalinowski.