Zagrali najlepszy mecz w sezonie

Trampkarze młodsi w swoim ostatnim spotkaniu w rundzie jesiennej ograli bez większych problemów GKS Żerków 2:0 i spędzą przerwę zimową na pozycji lidera.

Niedzielne starcie z drużyną z Żerkowa można określić w proporcjach 90% do 10%, jeśli chodzi o posiadanie piłki w całym meczu na korzyść jarocińskiej drużyny. W pierwszej części gry gospodarze za sprawą Jana Ziętkowskiego wyszli na prowadzenie. Po zmianie stron do siatki rywali trafił najlepszy strzelec JKS-u, Hubert Kasprzak. Ostatecznie pojedynek zakończył się zwycięstwem 2:0.

– Dziś zdeklasowaliśmy swoich przeciwników pod względem taktycznym, fizycznym i kreatywności gry. Cieszę się z przebiegu całego spotkania, bo kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku w trakcie pierwszej i drugiej połowy – mówił wyraźnie zadowolony, trener Krzysztof Matuszak.

Trampkarze młodsi zakończyli rundę jesienną w II Lidze Okręgowej na 1. miejscu z dorobkiem 23. punktów. Podopieczni Krzysztofa Matuszaka w drugiej części sezonu powalczą o zwycięstwo w całych rozgrywkach z Akademią Piłkarską Reissa Jarocin oraz LZS Cielcza.

Jarota Jarocin – GKS Żerków 2:0 (1:0)

Jarota Jarocin: Łukasz Paczos – Adam Gruszecki, Filip Karpiński, Dawid Stolecki, Wojciech Lamprecht, Łukasz Kaczmarek, Łukasz Izydorczyk, Adam Walczak, Hubert Kasprzak, Jan Ziętkowski, Fabian Borkowski.

Na zmianę wchodzili: Bartłomiej Mazurek, Kacper Duczmal, Patryk Krawczyk, Alan Kucharzak. Fabian Owieśny, Alan Kucharzak, Wojciech Hypki, Kacper Wesołek.