Zaskakująca porażka

Trampkarze młodsi rywalizujący w Lidze Wojewódzkiej przegrali w ostatnią niedzielę z Rawią Rawicz 0:1. Dla naszych rywali z rocznika 2006 było to historyczne zwycięstwo na szczeblu województwa.

Niedzielne starcie rozpoczęło się pod dyktando gospodarzy. Podopieczni Sławomira Udzika kontrowali spotkanie będąc większość czasu na połowie przeciwnika. Piłkarze JKS-u mieli okazję zamknąć rywalizację po godzinie gry. Jednak nieskuteczność pod bramką ekipy z Rawicza sprawiła, że w 65. minucie przyszła wyczekiwana przez gości okazja. Ku zdziwieniu wszystkich bramkarz – Adam Sobczyk skapitulował. W samej gracze z Jarocina mogli ostatecznie zdobyć punkt, ale żadna z ich okazji nie zakończyła się golem. Tym samym historyczne trzy „oczka” trafiły na konto Rawii.

Pierwszy zespół trampkarzy młodszych po blisko miesiącu gry w sezonie 2019/20 zgromadził na swoim koncie trzy punkty. Niestety nasi zawodnicy zamykają ligową tabelę. Szansa na poprawienie pozycji nadarzy się w najbliższy weekend. Jarociniacy na wyjeździe podejmą Oranje Konin w ramach szóstej jesiennej kolejki.


Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (5. kolejka – 8.09.2019 rok):
Jarota Jarocin – Rawia Rawicz 0:1 (0:0)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Jakub Bolek, Filip Cudak, Michał Jackowski, Jakub Janos, Szymon Kolasiński, Kacper Nowak, Tomasz Pilarczyk, Nikodem Roguszczak, Jakub Szymanek, Jakub Uniejewski.

Na zmianę wchodzili: Igor Deichsler, Dawid Dostatni, Paweł Duda, Mateusz Kończak, Paweł Skórski, Michał Szajda.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew