Zaskakująca porażka

Trampkarze młodsi rywalizujący w Lidze Wojewódzkiej przegrali w ostatnią niedzielę z Rawią Rawicz 0:1. Dla naszych rywali z rocznika 2006 było to historyczne zwycięstwo na szczeblu województwa.

Niedzielne starcie rozpoczęło się pod dyktando gospodarzy. Podopieczni Sławomira Udzika kontrowali spotkanie będąc większość czasu na połowie przeciwnika. Piłkarze JKS-u mieli okazję zamknąć rywalizację po godzinie gry. Jednak nieskuteczność pod bramką ekipy z Rawicza sprawiła, że w 65. minucie przyszła wyczekiwana przez gości okazja. Ku zdziwieniu wszystkich bramkarz – Adam Sobczyk skapitulował. W samej gracze z Jarocina mogli ostatecznie zdobyć punkt, ale żadna z ich okazji nie zakończyła się golem. Tym samym historyczne trzy „oczka” trafiły na konto Rawii.

Pierwszy zespół trampkarzy młodszych po blisko miesiącu gry w sezonie 2019/20 zgromadził na swoim koncie trzy punkty. Niestety nasi zawodnicy zamykają ligową tabelę. Szansa na poprawienie pozycji nadarzy się w najbliższy weekend. Jarociniacy na wyjeździe podejmą Oranje Konin w ramach szóstej jesiennej kolejki.