Zmienna gra Młodzików Młodszych

Piłkarze Jaroty Jarocin z rocznika 2005 w niedzielę rozegrali ostatni mecz ligowy w rundzie jesiennej obecnego sezonu. Młodzicy Młodsi przegrali na własnym boisku z Czarnymi Dobrzyca 2:5.

Pierwsza odsłona spotkania upłynęła pod wyraźnie dyktando naszych rywali, którzy w bieżących rozgrywkach II Ligi Okręgowej na szczeblu okręgu Kaliskiego nie zaznali jeszcze goryczy porażki. Piłkarze z Dobrzycy zeszli na przerwę z pięciobramkową przewagą. W drugiej połowie jakość gry jarocińskiej drużyny wyglądała obiecująco. Jarota Jarocin wprawdzie uległa rywalom, ale różnicą trzech trafień. Na listę strzelców wpisali się Szymon Roszyk oraz Filip Robakowski.

Jarociniacy rundę jesienną zakończą prawdopodobnie na drugim miejscu. W 10. kolejce zespół Akademii jarocińskiego Klubu będzie pauzował, a kolejne spotkania ligowe rozegra na wiosnę.

Jarota Jarocin – Czarni Dobrzyca 2:5

Jarota: Wiktor Kwieciński – Norbert Merdziński, Filip Robakowski, Wiktor Misiak, Mikołaj Woś, Szymon Roszyk, Jakub Szymanek, Bartosz Matuszewski, Sergiusz Filipczak.

Na zmiany wchodzili: Adam Matuszewski, Michał Wawrzyniak, Sebastian Robakowski.