Zremisowali z poznańską Wartą!

Znakomicie zakończyli rundę jesienną w Lidze Wojewódzkiej nasi trampkarze starsi, którzy w swoim ostatnim meczu ligowym w tym roku zremisowali z Wartą Poznań 2:2.

Najwięcej strzelają, najlepiej bronią – tak można było powiedzieć o drużynie z Poznania, z którą przyszło się zmierzyć podopiecznym trenera Skokowskiego. Gracze JKS-u potwierdzili swoją dobrą dyspozycję w pierwszej części gry. Do siatki rywali trafili Krzysztof Wieliński oraz Mikołaj Szcześniak. Zaskoczeni obrotem sprawy gospodarze tuż przed przerwą zdobyli gola kontaktowego.

W drugiej połowie gra przeciwników uległa zmianie. Potwierdzeniem tego była bramka strzelona przez rywali w 46. minucie. Lider rozgrywek dążył do zdobycia zwycięskiego trafienia, ale zespół z Jarocina dzielnie się bronił, czekając na kontrataki. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Tym samym „Zieloni” po raz pierwszy w tym sezonie stracili punkty w rozgrywkach ligowych.

Po ostatnim gwizdku sędziego radości z wyniku nie krył szkoleniowiec naszych trampkarzy. – Jako jedyni w lidze potrafiliśmy urwać punkty tej drużynie. W ostatnich tygodniach jesteśmy w dobrej dyspozycji i kolejny raz pokazaliśmy to na boisku. Zrobiliśmy duży krok do przodu i liczę na to, że w rundzie wiosennej w dalszym ciągu będziemy rozwijać się sportowo, mówił Piotr Skokowski.

Trampkarze starsi zakończyli rundę jesienną na wysokim 4. miejscu w stawce ośmiu zespołów, wyprzedając w tabeli – UKS Śrem, Canarinhos Skórzewo, AP Reissa Jarocin oraz Polonię Środa Wlkp. Nasi zawodnicy wygrali 5 meczów, 4 zremisowali i 5 razy schodzili z boiska pokonani.

Warta Poznań – Jarota Jarocin 2:2 (1:2)

Jarota Jarocin: Damian Walkowiak – Miłosz Bolek, Dawid Bartkowiak, Jakub Wasik, Szymon Bogaczyk, Kacper Boruta, Bartosz Kantek, Mikołaj Szcześniak, Bartosz Borysiak, Krzysztof Wieliński, Norbert Tokarz.

Na zmianę wchodzili: Kacper Rybarczyk, Jakub Bartkowiak, Tobiasz Stefaniak, Dominik Krawczyk, Wiktor Kubiak, Fabian Borkowski, Oskar Krzaczkowski.