Przed nami decydujące spotkania w turnieju piłki nożnej halowej dla firm z Jarocina i okolic. Koniecznie śledźcie wyniki na żywo. Zapraszam też na nasze media społecznościowe!
Przypomnijmy, że w sobotę piętnaście zespołów rywalizowało w grupach eliminacyjnych A-D i na podstawie zajętych miejsc w tabeli utworzą kolejne grupy, w których będą walczyć już o poszczególne pozycje końcowe w Romgos Jarota CUP. Od godziny 14:30 do 17:00 toczyć się będzie rywalizacja o lokaty 9-15. Następnie w akcji zobaczymy już najlepszą ósemkę turnieju. Grupy „mistrzowskie” powinny zakończyć swoje zmagania około godziny 20:00. Triumfatora całych rozgrywek powinniśmy poznać około 21, bo organizatorzy przed wielkim finałem przewidzieli jeszcze mecze o 7, 5 i 3. miejsce.
Mecze o miejsca 13-15:
Godzina 14:30 / Neorol 0:5 Argentina
(Carlos Miranda – 2, Samuel Alwarez, Dino Ramos, Juan Astete)
Godzina 14:52 / RMP Sp. Z O.O. 1:2 Argentina
(Marcel Jaskóła – Carlos Miranda, Juan Astete)
Godzina 15:14 / RMP Sp. Z O.O 1:2 Neorol
(Szymon Łukomski – Bartosz Witczak, Patryk Liwak)
Tabela końcowa grupy H o miejsca 13-15:
13. Argentina / 6 pkt. / 7:1
14. Neorol / 3 pkt. / 2:6
15. RMP Sp. Z O.O. / 0 pkt / 2:4
Mecze o miejsca 9-12:
Godzina 15:30 / Ogrodzenia Jarocin 0:0 Grupa Romgos
Godzina 15:44 / WCR 0:1 Rodzice dzieci z Jaroty
(Piotr Kryś)
Godzina 16:00 / Ogrodzenia Jarocin 0:1 Rodzice dzieci z Jaroty
(Krzysztof Matuszak)
Godzina 16:14 / Grupa Romgos 2:0 WCR
(Kacper Florczak – 2)
Godzina 16:31 / Ogrodzenia Jarocin 2:1 WCR
(Tomasz Włodarczyk, Andrzej Nowaczyk – Robert Radulak)
Godzina 16:45 / Rodzice dzieci z Jaroty 0:0 Grupa Romgos
Tabela końcowa grupy G o miejsca 9-12:
9. Rodzice dzieci z Jaroty / 7 pkt. / 2:0
10. Grupa Romgos / 5 pkt. / 2:0
11. Ogrodzenia Jarocin / 4 pkt / 2:2
12. WCR / 0 pkt / 1:5
Grupa mistrzowska „F”:
Godzina 17:00 / DAN-MET 1:5 P.H. Kroll s.c.
(Tomasz Wiła – Jakub Nowicki – 2, Mariusz Kurczalski, Bartosz Roszyk, Ernest Baranek)
Godzina 17:14 / Eurowarsztat 2:1 Chodorowski
(Kamil Pawlak, Mariusz Namysłowski – Patryk Werner)
Godzina 17:31 / DAN-MET 4:1 Chodorowski
(Piotr Walczak – 3, Marek Wiła – Miłosz Kowalski)
Godzina 17:45 / P.H. Kroll s.c. 0:0 Eurowarsztat
Godzina 18:02 / DAN-MET 2:0 Eurowarsztat
(Piotr Walczak, Marek Wiła)
Godzina 18:16 / Chodorowski 2:2 P.H. Kroll s.c.
(Adrian Chodorowski, Miłosz Kowalski – Ernest Baranek, Adam Gabryszak)
Tabela końcowa grupy F:
1. DAN-MET / 6 pkt. / 7:6
2. P.H. KROLL s.c. / 5 pkt. / 7:3
3. Eurowarsztat / 4 pkt / 2:3
4. Chodorowski / 1 pkt / 4:8
Grupa mistrzowska „E”:
Godzina 18:30 / RMJ Trans Logistic 0:0 Trans Miłosz
Godzina 18:44 / Folrec 0:1 Bartesko
(Jakub Krzyżanowski)
Godzina 19:01 / RMJ Trans Logistic 3:0 Bartesko
(Mariusz Gauza, Igor Bródka – 2)
Godzina 19:15 / Trans Miłosz 3:0 Folrec
(Bartosz Bem – 3)
Godzina 19:32 / RMJ Trans Logistic 7:0 Folrec
(Dariusz Adamski – 4, Igor Bródka – 2, Dawid Bażga)
Godzina 19:46 / Bartesko 0:2 Trans Miłosz
(Kacper Śmigielski, Patryk Dąbkiewicz)
Tabela końcowa grupy E:
1. RMJ Trans Logistic / 7 pkt. / 10:0
2. Trans Miłosz / 7 pkt. / 5:0
3. Bartesko / 3 pkt / 1:5
4. Folrec / 0 pkt / 0:11
Mecz o miejsce VII:
Godzina 20:00 / Chodorowski 6:1 Folrec
(Miłosz Kowalski – 4, Mariusz Dankowski, Jan Chodorowski – Piotr Wosik)
Mecz o miejsce V:
Godzina 20:15 / Eurowarsztat 1:2 Bartesko
(Mariusz Namysłowski – Maurycy Skowroński – 2)
Mecz o miejsce III:
Godzina 20:30 / P.H. Kroll s.c. 1:1 (3:2 po rz. karnych) Trans Miłosz
(Cezary Janicki – Kacper Śmigielski)
Mecz o miejsce I:
Godzina 20:45 / DAN-MET 1:1 (3:2 po rz. karnych) RMJ Tran Logistic
(Marek Wiła – Dariusz Adamski)
Klasyfikacja końcowa turnieju Romgos Jarota CUP 2023:
1. DAN-MET
2. RMJ Trans Logistic
3. PH. Kroll s.c.
4.Trans Miłosz
5. Bartesko
6. Eurowarsztat
7. Chodorowski
8. Folrec
9. Rodzice dzieci z Jaroty
10. Grupa Romgos
11. Ogrodzenia Jarocin
12. Wielkopolskie Centrum Recyklingu
13. Argentina
14. Neorol
15. RMP Sp. Z O.O.