Baraż z Meblorzem lub Avią

WGiE dokonał losowania spotkań barażowych o udział V lidze w sezonie 2021/22. Podopieczni trenera Czajki w decydującym meczu zmierzą się z wicemistrzem grupy drugiej.

W najbliższą sobotę zostanie rozegrana ostatnia kolejka w rozgrywkach Klasy Okręgowej. Zespół rezerw JKS-u zagra w niej z CKS-em Zbiersk. Bez względu na wynik tego pojedynku nasi zawodnicy zakończą rywalizację na drugim miejscu w tabeli. Natomiast niewiadomą pozostaje końcowa klasyfikacja w gr. 2. Właśnie z wicemistrzem strefy poznańskiej przyjdzie ekipie Jaroty zmierzyć się w decydującym pojedynku. W tej chwili w lepszej sytuacji są piłkarze ze Swarzędza, którzy mają trzy „oczka” przewagi nad Avią, ale korzystniejszym bilansem bezpośrednich meczów mogą pochwalić się gracze z Kamionek.

Sześć zespołów z „Okręgówki” swoje najważniejsze spotkanie w trwającej kampanii rozegra 30 czerwca. Gospodarzem meczów będą drużyny o lepszym bilansie z sezonu. Jarota II Witaszyce o awans do V ligi powalczy na boisku przeciwnika. Dokładna godzina barażów zostanie podana w terminie późniejszym.

Losowanie wyłoniło następujące zestawienie par:

Polanin Strzałkowo – Kłos Budzyń / Radwan Lubasz
Kłos Zaniemyśl – Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski*  
Meblorz Swarzędz / Avia Kamionki – Jarota II Witaszyce

*Gospodarz meczu Kłos – Nasza Dyskobolia nie jest jeszcze znany.

Skalmierzyce
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
1:2
Elana Toruń