Bez punktów na inaugurację

Drużyna trenera Pawła Krysia rozpoczęła drugą część sezonu 2021/22 od porażki z Ostrovią Ostrów. Juniorzy młodsi B2 pierwszych ligowych punktów muszą więc szukać w kolejnym spotkaniu.

Pojedynek rozpoczął się kilkunastominutowym opóźnieniem z uwagi na brak sędziego liniowego. Od pierwszych minut na murawie niewiele się działo, a sytuacji strzeleckich było jak na lekarstwo. Pierwsi na prowadzenie wyszli goście, którzy zaskoczyli jarocińską defensywę na początku trzeciego kwadransa gry. Jednobramkową zaliczkę przyjezdni dowieźli do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron do odrabiania strat ruszyli zawodnicy z Jarocina. I tak w 63. minucie gola na 1:1 strzelił Nikodem Roguszczak. Radość JKS-u nie trwała jednak długo, bo sto dwadzieścia sekund później drugą bramkę zdobyli piłkarze Ostrovii i mecz zakończył się rozczarowującym wynikiem dla naszych graczy urodzonych w 2006 roku.

Okazja do rehabilitacji przed Jarotą nadarzy się już w sobotę, 2 kwietnia. Wtedy rywalem żółto-czerwono-niebieskich będzie SKP Słupca. To starcie odbędzie się na boisku przeciwnika punktualnie o godzinie 11-tej.

Liga Wojewódzka B2 Junior (RW – 1. kolejka – 27.03.2022 roku)
Jarota Jarocin – Ostrovia Ostrów Wlkp. 1:2 (0:1)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Jakub Bolek, Bartosz Garbacz (60′ – Jakub Szymanek), Jakub Uniejewski, Bartosz Szyszka (46′ – Radosław Raszka), Przemysław Gościniak (68′ – Kacper Monia), Krystian Olejniczak, Nikodem Roguszczak, Tomasz Pilarczyk (83′ – Jakub Wojaczyk), Wojciech Rzepa (46′ – Igor Deichsler), Szymon Kolasiński.