Bez punktów na „Majkowskim Wembley”

Juniorzy starsi pomimo ambitnej postawy nie zdołali przywieźć punktów do Jarocina. Najstarsza drużyna młodzieżowa naszego klubu przegrała na wyjeździe z KKS-em Kalisz 2:7.

Spotkanie rozgrywane w ramach dziewiątej kolejki Ligi Wojewódzkiej A1 wyśmienicie ułożyło się dla podopiecznych trenera Pawła Krysia. Jarociniacy objęli prowadzenie pod koniec pierwszej połowy, kiedy skutecznym strzałem popisał się Tomasz Pilarczyk. Gospodarze do odrabiania strat ruszyli po przerwie. Losy całego pojedynku rozstrzygnęły się po upływie godziny gry. Wtedy miejscowi aż siedem razy zaskoczyli bramkarza Jaroty, co dało im efektowną wygraną różnicą pięciu goli, bo w końcówce bramkę dla żółto-czerwono-niebieskich strzelił jeszcze Ivan Sukhneko.

Juniorzy starsi po ośmiu rozegranych „jesiennych” meczach plasują się na siódmej pozycji w tabeli. W tej chwili gracze z jarocińskiego klubu tracą trzy „oczka” do szóstej w stawce – Rawii Rawicz.

Liga Wojewódzka A1 Junior (9. kolejka – 1.10.2023 roku)
KKS 1925 Kalisz – Jarota Jarocin 7:2 (0:1)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Jakub Szymanek, Jakub Bolek, Ivan Sukhenko, Bartosz Szyszka (77′ – Krystian Olejniczak), Nikodem Roguszczak, Tomasz Pilarczyk (77′ – Jakub Wojaczyk), Dariusz Walczak, Stanisław Rutkowski, Kacper Monia (46′ – Kamil Woś), Wiktor Mąka.

Zobacz: Wyniki / Tabela – Liga Wojewódzka A1 Junior [KLIKNIJ]