Cenny punkt juniorów młodszych B2

Juniorzy młodsi B2 powiększyli swój dorobek punktowy przy okazji wyjazdowego starcia w Koninie. Podopieczni Jacka Pacyńskiego w ostatni weekend zremisowali z tamtejszym Górnikiem 1:1.

Dla obu drużyn było to piąte spotkanie w rundzie wiosennej. Co ciekawe zarówno gospodarze, jak i żółto-czerwono-niebiescy przed pierwszym gwizdkiem sędziego mieli tyle punktów na swoim koncie. Oznaczało to, że czeka nas interesujący pojedynek, co znalazło odzwierciedlenie również na murawie. Jarociniacy w pierwszej połowie nie ustrzegli się jednego błędu i musieli odrabiać straty. JKS wyrównał w 71. minucie, kiedy piłkę w siatce ulokował Marcel Maćkowiak.

Ekipa Jaroty z rocznika 2007 obecnie zajmuje czwarte miejsce w grupie drugiej Ligi Wojewódzkiej. W najbliższą niedzielę, 30 kwietnia przed zespołem trenera Pacyńskiego poprzeczka zostanie zawieszona bardzo wysoko, ponieważ do naszego miasta przyjedzie aktualny lider rozgrywek, czyli KKS Kalisz.

Liga Wojewódzka B2 Junior – RW (5. kolejka – 22.04.2023 roku)
Górnik Konin – Jarota Jarocin 1:1 (1:0)

Jarota Jarocin: Jakub Woźniak – Brajan Maliński, Bartosz Kowalski (46′ – Michał Grobelny), Mateusz Sierszulski (89′ – Krzysztof Chudy), Mateusz Zmyślony, Igor Politowicz, Daniil Voloshyn (88′ – Adam Andrzejczak), Kacper Szymanek (46′ – Kordian Nowak), Michał Mądrzak, Marcel Maćkowiak, Jakub Tischer.

Zobacz: Wyniki / Tabela – Liga Wojewódzka B2 Junior – RW [KLIKNIJ]