Comeback juniorów młodszych B2

Znakomity mecz mają za sobą juniorzy młodsi B2 w Lidze Wojewódzkiej grupy drugiej. Ekipa JKS-u złożona z zawodników urodzonych w 2007 ograła UKS AP Reissa 3:2.

Niedzielna derbowa rywalizacja zapowiadała się niezwykle interesująco. Obie ekipy zapowiadały bowiem walkę o trzy punkty. Pojedynek lepiej rozpoczęli rywale z APR-u, którzy po kwadransie gry cieszyli się z dwubramkowej zaliczki. Piłkarze Jaroty pokazali jednak charakter. Jeszcze przed przerwą gola kontaktowego dla jarocińskiej drużyny strzelił Igor Olejniczak. Po przerwie napór żółto-czerwono-niebieskich nie ustał i oglądaliśmy kolejne trafienia zespołu trenera Jacka Pacyńskiego. Tuż po zmianie stron do siatki trafił Mateusz Zmyślony, a w 78. minucie decydującą bramkę zdobył Olejniczak.

Jarociniacy sięgnęli po pierwszą wygraną w rundzie wiosennej sezonu rozgrywkowego 2022/23. Przed drużyną JKS-u trzeci pojedynek o punkty na szczeblu wojewódzkim. W Wielki Czwartek nasi gracze zagrają w Słupcy z miejscowym SKP. Spotkanie to rozpocznie się punktualnie o godzinie 14:00.

Liga Wojewódzka B2 Junior – RW (2. kolejka – 2.04.2023 roku)
Jarota Jarocin – UKS AP Reissa Jarocin 3:2 (1:2)

Jarota Jarocin: Jakub Woźniak – Brajan Maliński (65′ – Eryk Pluta), Bartosz Kowalski, Mateusz Sierszulski, Mateusz Zmyślony, Igor Politowicz (83′ – Kordian Nowak), Daniil Voloshyn (90+1′ – Adam Andrzejczak), Igor Olejniczak, Michał Mądrzak (72′ – Kacper Szymanek), Igor Olejniczak, Marcel Maćkowiak, Jakub Tischer.