„Czaban” w liczbach

Krzysztof Czabański związał się kontraktem z Jarotą Jarocin. Poniżej przedstawiamy najważniejsze statystyki zawodnika, który spędził w naszym klubie blisko 20 lat.

Nowy piłkarz JKS-u w rundzie wiosennej sezonu 2017/18 występował w zespole z Gołuchowa, który prowadzony był przez trenera Macieja Dolatę. Tam w zagrał w dwunastu spotkaniach ligowych na poziomie czwartej ligi grupy południowej. Oprócz tych występów zobaczyliśmy go w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu okręgowym i wojewódzkim. 29-letni zawodnik przez półtora roku występował również w Białym Orle Koźmin Wielkopolski. Z tym zespołem sezon 2016/17 w czwartej lidze zakończył na ósmej pozycji w stawce piętnastu ekip. 

„Czaban” po raz pierwszy wybiegł na murawę w barwach jarocińskiego klubu w 2005 roku. Od sezonu 2007/08 rozegrał 239 spotkań i strzelił 8 bramek. W Jarocie grał nieprzerwanie przez jedenaście lat. Wychowanek naszego klubu w swojej karierze był na testach m.in. w Pogoni Szczecin. Jednak z powodu kontuzji nie doszło do transferu.

Jarota Jarocin
Zagłębie II Lubin
Jarota Jarocin
0:0
Piast Żmigród