Derbowy remis rocznika 2010

Podziałem punktów zakończył się pojedynek z udziałem młodzików starszych. Jarociniacy w roli gospodarza zremisowali w sobotę z lokalnym Antonio 1:1.

Podopieczni Dawida Idzikowskiego i Piotra Skokowskiego w inauguracyjnym starciu III Ligi Okręgowej zdobyli punkt. Sobotni mecz ułożył się po myśli Jaroty, ponieważ dzięki trafieniu Natana Pawłowskiego jego zespół na przerwę schodził w znacznie lepszych humorach. Nasi piłkarze w drugiej połowie próbowali jeszcze raz zaskoczyć bramkarza rywali, ale do siatki trafił tylko jeden z graczy Antonio. Derbowe starcie zakończyło się więc z niedosytem dla żółto-czerwono-niebieskich.

Młodzicy starsi po Świętach Wielkanocnych podejmą drugi zespół Stali Pleszew. Ten mecz odbędzie się na boisku naturalnym „M1” przy ulicy Maratońskiej w poniedziałek, 17 kwietnia o godzinie 18:00.

Liga Okręgowa D1 Młodzik – RW (1. kolejka – 1.04.2023 roku)
Jarota Jarocin – Antonio Jarocin 1:1 (1:0)

Jarota Jarocin: Maciej Olszanicki – Marcel Bartkowiak, Alan Ciechelski, Piotr Kaczmarek, Franciszek Kiełb, Olaf Kubot, Kordian Kwiatkowski, Piotr Mieloszyk, Radosław Musiała, Dawid Pawlak, Natan Pawłowski, Alex Qaasim, Jan Radolak, Sebastian Sobczak, Stanisław Stasik, Bartosz Walczak, Donacjan Zalewski, Maciej Zenker.