W Malborku o pierwsze zwycięstwo

Jarota Jarocin w swoim pierwszym spotkaniu ligowym w sezonie rozgrywkowym 2018/19 zmierzy się z Wierzycą Pelplin. Ten pojedynek odbędzie się w Malborku o godzinie 17:00.  

Podopieczni trenera Marka Nowickiego wyjechali autokarem z Jarocina o 9:00. W ostatni czwartek na konferencji prasowej poznaliśmy kadrę jarocińskiego zespołu. JKS w letnim okienku transferowym zasilili Krzysztof Czabański, Igor Skowron, Mateusz Molewski, Mikołaj Łopatka, Radosław Barabasz, Dawid Piskuła, Daniel Tomaszewski oraz Beniamin Wrembel. 

Dla obu zespołów będzie to piąty mecz w historii. W ubiegłym sezonie pokonaliśmy zespół z Pelplina 2:0 w Jarocinie. Wiosną w Tczewie padł remis 1:1. Wierzyca w okresie przygotowawczym rozegrała cztery spotkania sparingowe. Ich bilans to trzy zwycięstwa (Sokół Zblewo, Wisła Nowe, Grom Nowy Staw) i jeden remis (Concordia Elbląg).

Przypomnijmy, że z Malborka przygotowaliśmy przekaz na żywo poprzez radio internetowe Mixlr – Broadcast Live Audio. Początek naszej relacji zaplanowano na godzinę 16:55.

Jarota Jarocin
Zagłębie II Lubin
Jarota Jarocin
0:0
Piast Żmigród