Do Wągrowca po zwycięstwo

Jarotę Jarocin czeka kolejne spotkanie o stawkę. Tym razem zespół trenera Piotra Garbarka na wyjeździe zagra z aktualnym wiceliderem czwartoligowych rozgrywek.

Mecze pomiędzy tymi zespołami od wielu lat trzymają w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Żółto-czerwono-niebiescy ostatni raz z Nielbą Wągrowiec rywalizowali przy okazji sezonu 2020/21 w ramach 3. Ligi. Wtedy dwukrotnie lepsi okazali się nasi zawodnicy. Najbliższy przeciwnik JKS-u w trwającej kampanii w piętnastu ligowych potyczkach zanotował dziesięć zwycięstw, dwa remisy i trzy porażki.

Nielba posiada w swoim składzie jednego z wyróżniających się graczy na swojej pozycji w całej lidze. Chodzi o Rafała Leśniewskiego, który jest prawdziwą legendą tego klubu. Ten napastnik z dorobkiem dziewięciu goli w tej chwili zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców Artbud 4. Ligi.

Sobotni mecz w Wągrowcu rozpocznie się o godzinie 13:00. Głównym arbitrem będzie Maciej Pelka z Poznania, a na liniach asystować mu będą Maciej Cebulski oraz Tomasz Szlauderbach.

Jarota Jarocin
Centra Ostrów
Astra Krotoszyn
1:1
Jarota Jarocin